Hledáme nové prostory

Rozhodli jsme se přesunout naši kliniku Lukas Hospital z „domácí“ kliniky do nového prostředí. Začínáme pro vás proto hledat nové prostory. Tímto bychom chtěli naše služby více zpřístupnit a otevřít novým pacientům i personálu.

Hledáme nové prostory v lokalitě Praha, ideálně 2 místnosti o rozloze do 40 m2, v dobré dostupnosti MHD. Součástí prostor musí být WC, umyvadlo a sprchový kout. Jedna z místností by měla být obložená kachličkami (není však podmínkou).

V jedné místnosti by měl být umístěný operační stůl (s úpravou pro gynekologicko-urologické výkony) s operačními světly, anesteziologickým přístrojem, instrumentálními stolky a dalším vybavením (koncipováno jako operační sál). V druhé místnosti by pak mělo být nemocniční lůžko s infuzním stojanem, nemocničním stolkem a příslušenstvím (koncipováno jako pokoj JIP).

Budeme moc rádi za vaše tipy a doporučení. Předem děkujeme.

Hledáme nové prostory