Gynekologické vyšetření

Úvodní stránka Fóra Gynekologie Gynekologické vyšetření

Označeno štítky: , ,

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)

Každá žena by měla od svých 15 let absolvovat preventivní prohlídku u gynekologa, a to jedenkrát za rok. Prohlídka je přizpůsobena věku ženy a tomu, zda je sexuálně aktivní.

Pro větší zachování intimity pacientky při gynekologickém vyšetření lze využít jednorázovou vyšetřovací sukni. Tu například pro své pacientky nabízí gynekologická ambulance MY.GYN s.r.o. v ulici Spálená 12, Praha 1.

• Odpověď byla upravena před 11 měsíci a 1 týdnem uživatelem Lukas Hospital.
    Znachor

Příprava na gynekologické vyšetření pacientky a použití vaginální ultrazvukové sondy. Ještě si gynekoložka musí na sondu natáhnout ochranu vaginální sondy. Jedná se vlastně o nelubrikovaný kondom bez rezervoáru neboli suchou ochranu.

I když ne pro každou pacientku může být gynekologické vyšetření příjemné, snaží se lékaři v některých ambulancích zachovat intimitu pacientky pomocí jednorázové vyšetřovací sukně. Jedná se o prodyšný lehký materiál z netkané textilie. Pacientka se tak při vyšetření cítí velmi komfortně.

operater

Už byla nějaká pacientka na gynekologii vyšetřena nebo operována? A plánuje se něco takového? Rád bych se zúčastnil.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)