Kompresní punčochy

Úvodní stránka Fóra Operační sály Kompresní punčochy

• Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel primarprimar a poslední změna proběhla před 6 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)

Antiembolická ochrana dolních končetin při operacích.

Znachor

Bílé kompresní punčochy se používají v nemocnici u pacientů i pacientek během jejích operace. Jsou to třeba punčochy značky Mediven thrombexin 18, stehenní punčochy se samo držícím silikonovým lemem. Jsou to zdravotní stehenní punčochy pro profylaxi trombózy s tlakem 18 mm Hg v oblasti nad kotníky.

Znachor

Bílé kompresní punčochy značky Mediven thrombexin 18 stehenní se samo družicím silikonovým lemem.

Každý pacient, který podstupuje operační zákrok v celkové anestezii musí mít dolní končetiny zabandážované nebo mít navlečeny antiembolické punčochy proti trombóze – srážlivosti krve.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)