Plastická chirurgie

Úvodní stránka Fóra Chirurgie Plastická chirurgie

Označeno štítky:

• Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel primarprimar a poslední změna proběhla před 6 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)

Nejen mnohé pacientky ženy, ale i pacienti muži využívají čím dál tím více služeb plastické chirurgie neboli úpravy části těla.

Eva Feuereislová na 20. plastice: Nechala si upravit pohlaví

V roce 2011 se Eva Feuereislová objevila v reality show VyVolení 4. Od té doby se díky plastikám a estetickým zákrokům změnila k nepoznání. Svou 20. plastickou operaci věnovala svému pohlaví. Nabyla dojmu, že není její pohlaví tak pěkné jako kdysi. Rozhodla se tedy pro labioplastiku, což je úprava stydkých pysků.

„Jak jsem zhubla, tak mi dost povolila kůže i na vagině. Vadilo mi to nejenom v intimním životě, ale i u sportu. Mám mladšího přítele a chci být pro něj všude dokonalá,“ svěřila se. „Na sále budu půl hodiny a po pár hodinách půjdu domů. Paní primářka mě upozornila, že tři týdny nemohu mít sex,“ dodala.

převzato z Blesk.cz z 18. května 2018 – https://www.blesk.cz/clan…a-si-upravit-pohlavi.html

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)