Polohování

Úvodní stránka Fóra Operační sály Polohování

Označeno štítky: , ,

• Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Lukas HospitalLukas Hospital a poslední změna proběhla před 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)

Polohy pacienta při operacích.

Znachor

Další poloha pacientky při gynekologické operaci.

Znachor

Ze všech ilustračních obrázku žen v gynekologické operační poloze na operačním stole, které jsem zatím viděl, se mi hodně líbí obrázky žen v červeném overalu na operační stole.

O polohách pacientů při operacích existuje též odborná literatura s názvem „Operační polohy“, kterou lze zakoupit v běžném knihkupectví.

Ad Znachor 14.11.2023: Ty produktové fotografie figurín, tedy žen, na operačním stole v určité operační poloze jsou určitě zajímavé. Samozřejmě že je nutné při ukázce zakrýt u pacientky značnou část těla, ale je to z čistě prezentačních důvodů.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)