První cévkování

Úvodní stránka Fóra Urologie První cévkování

Označeno štítky: , , ,

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
    Mojeimg

Ahoj, při dlouhé bezesné noci jsem přemýšlel jaké měl kdo „poprvé“ s cévkováním.

Jaký je Váš příběh? Opravdu z medicínského důvodu a nebo to bylo kvůli hraní?

Moje první cévkování bylo na vysoké škole, kdy jsem se cévkoval sám. Dlouho jsem koukal na různé blogy na Tumblr a nakonec jsem se odhodlal si koupit zdravotnické potřeby a zkusit to.

Byla to jednorázový katetr CH 10 z PVC. Bohužel byl velmi tvrdý, vůbec se mu tam nechtělo, ale povedlo se to.

Žádný extra problém jsem pak neměl, tak se to „rozjelo“ dál. Tuším, že to byl rok 2017.

Jaký je ten Váš příběh?

Moje první cévkování bylo doma, tedy samocévkování. Psal se datum 24. červenec 2011. V e-shopu Klinikshop.cz jsem si zakoupil potřeby včetně CH16 latex! Po pár pivech a trochu pokouření trávy jsem se k tomu vyburcoval. Nebylo to zrovna příjemné ale po pár dnech, přesně 10.8.2011 jsem již s rozmyslem zaváděl CH 12 a bylo to naprosto v pořádku. Dnes už mám zkušenosti se zavedením do sebe přes 250 močových katetrů a troufám si tvrdit, že cévkování umím lépe než někteří zdravotníci.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)